Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe na sprzedaż Obłotne - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Budynek użytkowy, ul. Poznańska

Chynów,Zielona Góra(Obłotne + 19 km)

2 800 000 zł520 m² 5 384,62 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 102 m²

Nieruchomość komercyjno mieszkalna przy jednej z głównych ulic Zielonej Góry Powierzchnia całkowita budynku: 520 m Powierzchnia działki: 2102 m Przeznaczenie: zgodnie z mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

Garaż, ul. Plater

Aquarium,Zielona Góra(Obłotne + 19 km)

130 000 zł19,90 m² 6 532,66 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Prezentujemy państwu do sprzedaży garaż usytuowany W zielonej górze przy ul. EMILII plater garaż o pow. 19,90 m2 znajduje się w ogrzewanej hali garażowej posiada następujące wymiary :.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Zielona Góra

Zielona Góra(Obłotne + 19 km)

7 500 000 zł1 291,80 m² 5 805,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:8 764 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę zabudowaną budynkami magazynowo - produkcyjnymi w atrakcyjnej lokalizacji Zielonej Góry. Działka posiada pow. 8764 m2, budynki z wiatami.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Świebodzin

Świebodzin(Obłotne + 21 km)

425 000 €2 108 m² 201,61 €/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 108 m²

Na sprzedaż działka inwestycyjna w śródmieściu Świebodzina wraz z infrastrukturą handlową przynoszącą stały comiesięczny dochód. Nieruchomość o pow. 21ar położona.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn Myszęcin

Myszęcin(Obłotne + 24 km)

449 000 zł165 m² 2 721,21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 684 m²

Przedstawiamy ofertę sprzedaży obiektu użytkowego położonego w miejscowości Myszęcin, idealnego do prowadzenia działalności usługowej, magazynowej lub warsztatowej. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, Aleja Niepodległości

Sulechów(Obłotne + 2 km)

2 644 500 zł1 698,50 m² 1 556,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 565 m²

Sulechów budynek z potencjałem | Aleja Niepodległości 32 Wyjątkowy budynek z historią i solidną konstrukcją. Położony w samym sercu Sulechowa, naprzeciwko Szpitala przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Garaż, ul. Zachodnia

Zielona Góra(Obłotne + 19 km)

85 000 zł18 m² 4 722,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:18 m²

Zapraszam Państwa do zapoznana się z ofertą sprzedaży garażu zlokalizowanego przy ul. Zachodniej w Zielonej Górze. Garaż na gruncie w użytkowaniu wieczystym. Przestronny garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Szkolna

Sulechów(Obłotne + 2 km)

1 499 000 zł310 m² 4 835,48 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:100 m²

Oferta dostępna tylko U nas! O nieruchomości: budynek usługowo-mieszkalny wybudowany w 2003r w ścisłym centrum Sulechowa przy ul. Szkolnej 7. Powierzchnia zabudowy liczy 99,3m2.

Szczegóły ogłoszenia

Garaż Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra(Obłotne + 19 km)

65 000 zł14,20 m² 4 577,46 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy państwu do sprzedaży murowany garaż O pow. 14,20 M2 położony w centrum w pobliżu dworca pks. Garaż znajduje się w kompleksie garaży przy ulicy Dworcowej w Zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Morelowa

Morelowe,Zielona Góra(Obłotne + 19 km)

59 000 zł16,26 m² 3 628,54 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do sprzedaży garaż w świetnej lokalizacji (os. Morelowe) Garaż o powierzchni 16,26m2. Najważniejsze cechy oferty: - dostępny "od zaraz" - świetna lokalizacja: swobodny dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Obłotne

Obłotne,lubuskie

630 000 zł316 m² 1 995 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż budynek wolnostojący o pow.cał. 315,8m2 znajdujący się w miejscowości Obłotne koło Sulechowa, zlokalizowany na działce 2399 m2. Jest to budynek.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij